Joga twarzy

Joga twarzy

Twarz tak samo jak i ciało

By być w formie, jędrne oraz sprężyste potrzebuje ćwiczeń. Ze względu na to, że mięśnie twarzy są dużo mniejsze niż mięśnie w ciele, zwiększenie ich siły, objętości i ujędrnienie zajmuje dużo mniej czasu. Dobra kondycja mięśni przekłada się na dobrą kondycję skóry twarzy, która połączona z mięśniami również staje się bardziej napięta i sprężystsza. Wszystko to procentuje redukcją bruzd i zmarszczek. Zwiększenie objętości mięśni działa jak wypełnienie kwasem hialuronowym.

rzut
rzut

Danielle Collins

Która jest światowym ekspertem jogi twarzy opracowała 10 Minutowy trening górnej części twarzy i 10 Minutowy trening dolnej części twarzy, który powinien być praktykowany 6 dni w tygodniu. Metoda ta łączy ze sobą najbardziej efektywne tradycyjne techniki. Wszystkie ćwiczenia wg metody The Danielle Collins Face Yoga Method pracują z: tkanką podskórną skóry (zbudowaną z mięśni i tkanki tłuszczowej); skórą właściwą (tkanką łączną) oraz naskórkiem zwanym warstwą zewnętrzną (komórkami).

Poprzez ćwiczenia

Na wszystkich warstwach skóry, poprawia się krążenie co zwiększa dopływ tlenu do komórek skóry, przez co stają się one bardziej odżywione. W rezultacie cera będzie oczyszczona, zdrowsza, z pięknym blaskiem, będzie w niej mniej toksyn i zwiększy się jej zdolność do absorbcji kremów. Techniki masażu The Danielle Collins Face Yoga Method są zaprojektowane tak, aby stymulować produkcję kolagenu i elastyny w środkowej warstwie skóry, dając gładszą, bardziej elastyczną, jędrniejszą skórę.

rzut