Nano-lifting

Nano-lifting

Czym jest?

Airbrush to urządzenie do pielęgnacji i wykonywania bezinwazyjnego zabiegu Nano-Liftingu.  Rozpylacz ma za zadanie przekształcić płynne serum w nanomgiełkę o cząsteczkach rozdrobnionych do średnicy 0,2-0,5 mikrona w zaledwie 0,15 sekundy! Jest to możliwe dzięki opatentowanemu silniczkowi, który porusza się z prędkością 150 000 obrotów na minutę. Kąt natryskiwania 13° został starannie zaprojektowany tak, aby zapewnić pełne krycie twarzy. Umożliwia to bezpośrednie i natychmiastowe dotarcie serum do głębszych warstw skóry, dzięki czemu efekt liftingu twarzy jest widoczny natychmiast po aplikacji esencji.

rzut
rzut

Zabieg zyskał opinię bankietowego

Może być wykonywany bezpośrednio na makijaż̇. Nano lifting jest idealny zarówno na „wielkie wyjścia”,  jak i na działania prewencyjne przeciwko starzeniu się skóry.

Jako pełnowartościowy zabieg w salonie kosmetycznym rekomendowane jest wykonanie demakijażu oraz peelingu dobranego odpowiednio do skóry klienta przed aplikacją preparatu Lifting Contour Essence.

BEZPIECZEŃSTWO I BEZINWAZYJNOŚĆ

Serum Mediect nie zawiera żadnych parabenów i konserwantów, dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny na- wet dla kobiet w ciąży. Dzięki natryskowej formie aplikacji preparatu nie dotykamy twarzy, co jest ogromną zaletą w przypadku cer problematycznych, tj. trądziku, trądziku różowatego, rozszerzonych naczynek. Takie dolegliwości często automatycznie wykluczają możliwość przeprowadzenia innych zabiegów kosmetologicznych. W przypadku Nano- liftingu nie musimy się obawiać o przeciwwskazania.

Airbrush wykonany jest dodatkowo z materiałów antybakteryjnych, co zapewnia idealną sterylność podczas zabiegów.

Sam zabieg urządzeniem Mediect Airbrush należy do bezpiecznych i bezinwazyjnych, a efekty, które uzyskujemy, są natychmiastowe i spektakularne. Nie używamy przy tym igieł, co daje naszym klientom pełen komfort i relaks. Poprzez wprowadzenie w głębokie warstwy skóry esencji o szerokim działaniu odmładzającym i pielęgnującym w sposób widoczny ujędrniamy i modelujemy kształt twarzy, a także szyję i dekolt.

rzut
rzut

SKŁAD AMPUŁKI

Wyróżniamy 4 główne składniki:

Dipeptyd (ester cetylowy dipeptydu acetylu-1) działa przeciwzmarszczkowo, redukuje napięcie mięśni i niweluje drobne zmarszczki.

Heksapeptyd acetylowy-8 odpowiada za efekt botoksu, ogranicza powstawanie nowych zmarszczek i zmarszczek mimicznych, łagodzi napięcie mięśni.

Koenzym Q10 jest antyoksydantem, usuwa wolne rodniki, odpowiada za jędrność i elastyczność

Beta-glucan przyspiesza regenerację skóry, zmniejsza utratę wody, nawilża.